Verze 2.4.11.

Přináší vylepšení práce s úklidy, rozšíření barevných možností kalendáře, vylepšení účtování transferů a další řadu drobných úprav.

Úklidy

V nové verzi máte možnost vytvořit nový typ úkolu “Úklid”, jemuž je možné přiřadit různé parametry pro automatické generování (podle příjezdů, odjezdů, délky pobytu, aj.). Zároveň jsme pro úklidy připravili export do souboru pro možnost tisku.

Pro pomoc s nastavením úklidů kontaktujte vašeho account managera.

Více informací o nastavení naleznete na odkazu níže:

pageTypy úkolů

Barvy rezervací v kalendáři dle zdroje

Nyní si můžete pro každý zdroj rezervace zvolit vlastní barvu. To provedete v sekci Aplikace / Nastavení / Zdroje rezervací. V kalendáři tak na první pohled uvidíte, z jakého kanálu rezervace pochází.

Spolu s touto změnou se upravilo i fungování barev pro opce, ubytované a odbydlené rezervace.

Více informací o nastavení naleznete na odkazu níže:

pageZdroje rezervací

Další změny

Možnost přidat cenu transferu, která se propíše na účet rezervace. Menší úpravy donášek. Přidán filtr pro zařízení u reportu pro statistický úřad.

Opravy

Automatické rozřazování hotelových overbooků již neupravuje rezervace typu "Zavřeno". Drobné opravy lokalizací. Price robot ignoruje deaktivované typy pokojů. V tabulce se správně vykreslují všechny alokace. Platbu na uzavřené směně může nově smazat admin aplikace. Oprava chybného ukládání záznamů o provedených změnách v tabulce cen (chybějící záznamy v historii prodeje)alší úpravy

Last updated