Ceny

Rychlé zjištění nastavení cen.

Obecné

V záložce ceny lze snadno zjistit nastavení cen, tabulka se může hodit například, když voláte s klientem po telefonu a potřebujete rychle najít cenu za příslušný pokoj v čase. V této tabulce nelze měnit jednotlivé ceny, pro změnu cen, navštivte odkaz níže:

pageTabulka cen

Přehled

Na horní liště nejdříve vyberte časový údaj a počet dnů, které chcete, aby se promítli v tabulce.

Díky ikoně ozubeného kolečka můžete upravit velikost tabulky, výchozí počet dní, zobrazit rozšířenou verzi (min. nebo max. délky pobytu) nebo zvýraznit víkendy.

Na svislé liště jsou Vaše apartmány, na horizontální liště pak jednotlivé dny a data. V každém políčku najdete cenu, restrikci a dostupnost. Cena je zobrazena největším písmem, nad čárkou je zobrazena restrikce a pod čárkou pak dostupnost. Políčka jsou rovněž označena barevně. Šedivá barva značí vyprodané dny. Žlutá barva značí dny s nastavenou restrikcí. Zelená barva značí nevyprodané dny bez restrikcí. Červená barva značí zavřený prodej. Tři číslice ve spodním řádku každého políčka pak značí následovné: maximální délka pobytu, min. délka pobytu při příjezdu a max. délka pobytu při příjezdu. Modrými linkami se dají zvýraznit víkendy.

Last updated