Typy úkolů

Snadná konfigurace Vašich úkolů

Obecné

Úkoly slouží jako skvělý nástroj pro zadávání úkolů, o kterých víte, že se budou v budoucnu opakovat. Například průběžné úklidy, úklidy při příjezdu a odjezdu. Úklidy se vytváří automaticky podle preferovaného nastavení. V případě nejasností se neváhejte obrátit na technického poradce, který Vám rád pomůže.

Nastavení typu úkolu

Typ úkolu - úklid

Stanovte si název, pokud chcete, můžete i výchozí předmět. Jako typ úkolu vybereme úklid.

Poté je nutné vybrat událost, ke které se bude úkol vázat - příjezd, odjezd. Jinými slovy, pokud vyberete událost příjezd - úkol se automaticky vytvoří k datu příjezdu nové rezervace, stejným způsobem se pak vytvoří i u odjezdu.

V případě průběžného úklidu (v kolonce událost) se nám zobrazí nová tabulka.

Zde si můžete nastavit maximální délků pobytu, ke které se bude vztahovat průběžný úklid. Například pokud zadáte v sloupci počet nocí číslo 8 a ve sloupci 4, znamená to, že v případě rezervace na 8 nocí se průběžný úklid vytvoří na 4. den. Zároveň můžete stanovit, v které dny bude průběžný úklid probíhat. Pokud například stanovíte, že úklidy budou probíhat pouze ve všední dny a víkend ne, nicméně shoudou okolností průběžný úklid vyjde zrovna na víkend - je tu ještě poslední sloupec "Vypnuté dny", v kterém můžete zvolit nejbližší možný den a nebo tento úklid vůbec nenahrazovat.

Tento úklid se pak propíše do Recepce / Úklid, kde se dá pak mezi úklidy filtrovat.

Typ úkolu - úkol

Stejně jako typ úkolu - úklid, můžete vytvořit i typ úkolu - úkol. Tento úkol se Vám promítne do sekce Management / Úkoly.

Last updated