Úkoly

Správa a tvorba úkolů v rozhraní Extranetu.

Obecné

Kartu úkoly využijete pro evidenci úkolů a jejich zadávání uživatelům Siesta Extranetu. Úkolníček se nachází na horní liště pod ikonou sponky, kde jej naleznou všichni uživatelé, nebo v levém menu v sekci Management / Úkoly, kde k němu mají přístup uživatelé s oprávněním manažera.

Vytvoření úkolu

Úkol je možné vytvořit v pravém dolním rohu tlačítkem “přidat úkol”. Kromě toho je možné úkoly vytvářet i přímo v detailu rezervace, v záložce úkoly tlačítkem v pravém dolním rohu “přidat úkol”. Při zadávání úkolu můžete zadat “Předmět” tohoto úkolu, prioritu, termín, zodpovědnou osobu či popis. Stav většinou ponecháme na “Zadáno” a aktualizujeme až s tím, jak úkol postupuje.

Práce s úkoly

Na stránce úkolů, na kterou jste se dostali přes horní lištu naleznete čtyři záložky.

Tou první je záložka “Moje” - tato záložka ukazuje úkoly, které jsou přiřazeny Vám a ještě nejsou splněny.

Záložka “Vytvořené” zobrazuje úkoly, které jste sami vytvořili, a ještě nejsou splněné.

Záložka “Nepřiřazené” ukazuje všechny úkoly, které nemají přiřazeného uživatele. Může se jednat o úkoly, které se musí udělat, ale nezáleží již na tom, kdo je udělá.

V záložce “Ostatní” najdete veškeré nepřiřazené úkoly a také všechny úkoly, které jste buď vytvořili, nebo vám byly přiřazeny.

Jednotlivé úkoly lze rozkliknout a měnit u nich stav, popis a všechny ostatní atributy. Úkoly v záložce ostatní je také možné filtrovat dle všech atributů.

Úkoly v kartě management

V kartě management můžete najít rozhraní podobné záložce “Ostatní”, s tím rozdílem, že zde vidíte úplně všechny úkoly.

Last updated