Tabulka cen

Snadná úprava cen.

Obecné

Tabulka cen je výchozí bod pro správné a jednoduché nastavení ideálních cen pro Vaše zařízení, díky níž dosáhnete ještě lepších výsledků.

Přehled

V této tabulce můžete měnit ceny pro jednotlivé typy pokojů. Na horní liště nejdříve vyberte časový údaj a počet dnů, které chcete, aby se promítli v tabulce.

Díky ikoně ozubeného kolečka můžete upravit velikost tabulky, výchozí počet dní, zobrazit rozšířenou verzi (min. nebo max. délky pobytu) nebo zvýraznit víkendy.

Jednotlivá políčka představují jednotlivé typy pokojů pro každý den.

Číslo vlevo uprostřed je cena, kterou je možné změnit. Změny je opět nutné uložit. Horní číslo vpravo indikuje restrikci na daný den/období. Spodní číslo značí dostupnost typu pokoje. Pro lepší přehlednost jsou nedostupné typy šedé, dostupné jsou zelené, s restrikcí jsou žluté a uzavřené jsou červené.

Vysvětlivky k barvě políčkům

Jednotlivá pole v "Tabulce cen" označují pokoje v konkrétní dny. Zelená barva ukazuje volný pokoj a možnost provádět změny.

Žlutá barva políčka označuje nastavenou restrikci (horní číslo „zlomku").

Šedivá barva označuje, že v tomto datu je pokoj nedostupný.

Červená barva označuje uzavřený pokoj. Pokoj uzavřete dvojitým kliknutím na příslušné pole.

Změna odstínů políček

Jednotlivá políčka můžou po změně ceny měnit své odstíny. Princip je jednoduchý, pokud jste pro konkrétní den a konkrétní pokoj zlevnili cenu, "políčko" nám začně postupně tmavnout, pokud se ještě neprodalo. To Vás tedy jednoduše upozorní na případný zákrok.

Stejným principem pak funguje proces zdražení ceny, "políčko" nám však naopak postupně začne světlat (do té doby, než se neprodá) a Vy víte, že je čas na další změnu ceny.

Další funkce

Kliknutím pravým tlačítkem na konkrétní políčko se zobrazí roletka s nabídkou.

Vypnout robota: Pro konkrétní den vypne restrikčního robota. Restrikční robot je dostupný pouze pro zařízení s tarifem Expert.

Zavřít pokoj: Totožně jako dvojklik uzavře pokoj pro konkrétní den. Historie změn: Zobrazí provedené změny u konkrétního pokoje.

Zavřít příjezd: Pokoj se zavře pro příjezdy.

Zavřít odjezd: Pokoj se zavře pro odjezdy.

Vypnout OTA: Tento příkaz vypne prodej do prodejních kanálů.

Historie změn: V historii můžete jednoduše dohledat všechny změny cen a příslušného uživatele, který změnu provedl.

Last updated