Kontrola rezervací

Kontrola nesrovnalostí u jednotlivých rezervací.

Obecné

Další obrazovka slouží k automatické kontrole případných nesrovnalostí u rezervací. V optimálním případě je tato obrazovka prázdná, ovšem nastat může několik případů, kdy je nutný zásah recepčního.

Přehled kontrol

Pokud máte ve svém Extranetu napojeno více zařízení (několik apartmánových budov, více hotelů atd. ), lze všechny kontroly filtrovat podle příslušných zařízení.

Pomocí ikony "Alokace a opce po datu expirace" se Vám zobrazí vyskakovací okno, na kterém jsou zaneseny jak alokace, tak opce po datu expirace. Stejné okno se automaticky zobrazuje při každém přihlášení do Siesta Extranetu.

Overbooking

Jedná se o situaci, kdy je pokoj pro stejný termín prodán dvakrát.

Opce

Seznam nezávazně zamluvených (přislíbených) rezervací, s nutným potvrzením do určitého data; opce lze nastavit v detailu rezervace vlevo dole pomocí kliknutí na "Opce do".

pageDetaily

Opce po vypršení platnosti

Seznam již neplatných opcí z minulosti.

Neubytovaní hosté

Pokoje, u kterých není nastaveno, že je host ubytován. Jinak řečeno, ukazuje pokoje, do nichž hosté nepřijeli. V případě, že host přijel, a zobrazuje se jako neubytovaný, je možné tento údaj změnit v záložce "Úvod" v hlavním menu, stejně tak jako na detailu rezervace pomocí ikony "dveří".

Chybějící počet hostů

Zobrazuje rezervace, u kterých není uveden počet hostů. Na jednotlivé rezervace můžete kliknout a tento údaj opravit přidáním počtu dospělých a dětí.

Prázdné rezervace

Zobrazuje rezervace, které nemají přiřazen pokoj. Na jednotlivé rezervace je možné kliknout a tento údaj upravit tlačítkem "Pokoje" ve spodní liště a přidáním konkrétního pokoje.

Neshody (příjezd/odjezd)

Zobrazuje nesrovnalosti v času příjezdu a odjezdu, v porovnání např. s časem objednaného transferu

Last updated