Úvod

Úvod je první obrazovka, která se zobrazí po přihlášení do aplikace.

Obecné

Na obrazovce se nachází tzv. scénář (recepční list), souhrn všech událostí pro aktuální den v daném zařízení. Pokud používáte Extranet pro více zařízení najednou, je možné si zobrazit úvod pro každé z nich zvlášť pomocí filtru "Zařízení" na horním řádku.

Scénář zobrazuje veškeré odjezdy a příjezdy spolu s informacemi o jednotlivých rezervacích. Budete tak mít stále přehled o tom, co můžete každý den očekávat. Pod příjezdy a odjezdy se zobrazují také ubytovaní hosté spolu s důležitými informacemi, které se Vám můžou hodit při každodenní agendě. Tento přehled si můžete zobrazit pro kterýkoliv den, pomocí tlačítek na horním řádku.

U jednotlivých rezervací v každé sekci najdete jejich pokoj, přehled o počtu osob, rezervační kanál, použitý štítek, jméno, čas příjezdu či odjezdu a ikonu měšce, která Vám ihned ukáže, jestli má rezervace vyrovnané účty (zelená - uhrazeno, žlutá - částečně uhrazeno / přeplatek, šedá - neuhrazeno). Další informace můžete napsat do poznámky (na detailu rezervace), které se ve scénáři u pokojů (rezervací) také zobrazuje.

U pokojů, které mají v tento den odjet, si můžete označit, zda jsou již pryč, pomocí tlačítka Ano/Ne pod jménem pokoje. Stejně tak si můžete označit pokoje, které přijely.

Informace z úvodní obrazovky je možné exportovat do souboru, který lze vytisknout (např. pro pokojské), a to pro jakýkoliv den. Stačí nastavit datum na horním řádku a kliknout na tlačítko s ikonou tiskárny (v zobrazeném okně vyberte všechny údaje, které chcete exportovat). Soubor uložte do počítače a vytiskněte. Identický report lze vygenerovat i v sekci Recepce / Reporty / Recepční list. Více informací naleznete na odkazu níže:

Last updated