🎄Verze 2.4.12 🎄

Vylepšený formulář služby online check-in, zbrusu nové rozhraní nápovědy a funkce hromadné fakturace.

Online check-in

Kompletně předělaný design online check-inu, jenž nově dovoluje objednání donášky, snídaně, transportu či propojení s Facebook messengerem.

Vzhled formuláře je možné částečně upravovat dle Vašeho přání. Pro úpravu vzhledu kontaktujte Vašeho account manažera.

Nápověda

Po kliknutí na tlačítko s otazníkem na horní liště se dostanete do zbrusu nově zpracované nápovědy pro Siesta Extranet.

Nová nápověda je přehlednější a lépe strukturovaná, a tak se v ní dobře zorientuje i úplný nováček stejně jako zkušený uživatel Siesta Extranetu. Vyhledávat se dá pomocí klíčových slov.

Hromadná fakturace

Pokud máte firemní klientelu nebo potřebujete fakturovat více rezervací na jednu fakturu, jistě hromadnou fakturaci využijete.

Funkce je v době vydání nové verze ve stavu Beta testování. Pro vstup do programu Beta testování kontaktujte Vašeho account manažera.

Změny

Účetní položky navázané na donášky se nezobrazují na seznamu položek v účtu rezervace. Automatické vyplnění data transportu při volbě typu transferu Příjezd/Odjezd. Počet osob transferu je nyní povinné pole. Tabulka cen v sekci Rezervace nyní zobrazuje ceny dle počtu osob, přidána byla ovládací lišta a možnost zobrazit všechny typy restrikcí. V Tabulce cen v sekci Rezervace i Management byla přidána možnost zvýraznit víkendy.

Opravy

Při hromadném schválení rezervací na nástěnce při aktivním filtru zařízení se schválí jen rezervace daného zařízení (dříve rezervace všech zařízení). Oprava aktualizace stránky na přehledu úklidů. Oprava mizejícího filtru zařízení na přehledu úklidů. Oprava chyby, kdy upravené položky donášky zmizely dočasně ze seznamu položek. Oprava prohozených sloupců v poli zdroj a specifický symbol v účetním reportu. Předělali jsme způsob ukládání výchozích hodnot pro kalendář a tabulky cen, nyní nejsou uložené v prohlížeči, ale přímo v paměti aplikace. Hodnota by se tak neměla neustále resetovat.

Last updated