Fakturace

Seznam všech vytvořených faktur v aplikaci.

Obecné

Přehled všech faktur vytvořených v zařízení. Seznam zobrazuje detaily a ve fakturách je možno i vyhledávat. Pokud často vystavujete faktury jednomu subjektu, máte zde i přehled Vašich odběratelů.

Faktury

V seznamu faktur lze vyhledávat podle očividných, jednoduchých parametrů, po rozkliknutí "Zobrazit více" můžete své vyhledávací požadavky více konkretizovat (fakturační detaily, datum, částka, stav EET, typ platby, atd.). Kliknutím na "Filtrovat" se seznam podle zadaných požadavků vyfiltruje. Každá faktura v seznamu má množství detailů, které umožňují se dozvědět většinu podstatných informací, aniž by si člověk musel zobrazit detail faktury. (Číslo faktury, Typ faktury, Odběratel, Celkem, Měna, Typ platby, Zaplaceno, Vytvořeno, Dodavatel, VS, KS, EET). Seznam faktur lze seřadit (kliknutím na nadpis sloupce s parametrem). Kliknutím na řádek se dostaneme na detail faktury.

Více o fakturaci:

pageFakturace v Siesta Extranetu

Odběratelé

Seznam uložených a opakovaně používaných odběratelů faktur. V seznamu lze vyhledávat, nebo ho lze i řadit podle zobrazených parametrů. Pomocí tlačítka vpravo dole lze přidat nového odběratele. Kliknutím na odběratele se dostaneme na jeho editaci a detail.

Last updated